Kepez Web Tasarım

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Web Tasarım
A+ R A-
Web Tasarım

Web Tasarım

 

Kitle iletişim araçlarından birisi olan internet günümüzde bilgiye ulaşmada tartışmasız en büyük araçlardan bir tanesidir. Web sitesi, firmaların sadece ürün ve hizmetleri tanıtabileceği bir ortam olmayıp; alışveriş, haber, sağlık, spor, müzik, fotoğraf, forum, dini içerik, oyun, kişisel, arkadaşlık, sosyal paylaşım… vb gibi siteler olabileceği gibi bilimsel makalelerin yayınlandığı akademik siteler de olabilmektedir.
İnternet sitelerinin amaçlarına ulaşabilmesi için görsel ve estetik olarak güzel görünüme sahip olmasının yanı sıra anlaşılabilir, zengin ve doyurucu içeriğe sahip olması gerekmektedir. Bu şekilde hazırlanmış siteler daha fazla ziyaret edilirler ve siteler bu sayede amaçlarına daha kolay ulaşırlar.
Öte yandan eski görünümlü, estetikten uzak, kullanışsız, yetersiz içerik, kalitesiz fotoğraf kullanılmış, kırık link bulunan,… siteler ziyaretçilerin ilgisini çekmeyeceğinden site amacına ulaşamayacaktır.

Profesyonel ekip tarafından tasarlanmış, veriler ve analizler doğrultusunda sizin hedef kitlenize uygun, detaylar özenle düşünülmüş, destek ve hizmet veren, internet sitesinin kesintisiz ve faal durumda çalışması için (Kesinti güven ve itibar kaybı oluşturur) en iyi sunucularda barındıran, test aşamalarından geçmiş web sitelerimizi sunmaktayız.

Satışlarınızı artıracak, portföyünüze yeni müşteriler katacak, hedef kitlenizi genişletecek, gelişen internet teknolojilerini verimli kullanacak, 45 milyona ulaşan internet kullanıcılarının ana sayfası olan Google da birinci sayfada  olmak. Türkiye’ de 2010 yılında 10 milyar dolara ulaşan ve hızla artan online satışların yapıldığı,  internet dünyasında yerinizi almak istemez misiniz?

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

İletişim

Kepez Web Tasarım
Ümraniye/İstanbul
Telefon: 0 (537) 968 61 30