Kepez Web Tasarım

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Kurumsal Web Sitesi
A+ R A-
Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

İnternet sitesi olan firmalar 365 gün/24 saat boyunca bulunduğu bölgeye, tüm Türkiye’ye hatta dünyaya; ürün ve hizmetlerini tanıtma imkânı bulurlar. Web sayfaları kurumların müşteri hizmetlerine de farklı bir boyut kazandırmaktadır. Müşteri ile karşılıklı etkileşim olanak sağlayarak, satışları arttırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Firmanız hakkında web sitesi olabileceği gibi firmanıza ait bir markanıza ait bir web sitesi de olabilir. Ürün ve hizmetlerinizi satın alan, kullanan müşteriler sizi daha yakından tanımak isteyeceği gibi sizinle çalışan diğer firmalar da hakkınızda bilgi sahibi olmak ister. Böylece web siteniz kurumsal kimliğinizin ayrılmaz bir parçasını oluşturur. Web siteniz yoksa veya var ama kendinizi ifade etmekten uzak bir site ise müşterilerin ve diğer çalıştığınız firmalar hakkınızda olumsuz bir intiba oluşturacaktır.

Satışlarınızı artıracak, pörtföyünüze yeni müşteriler katacak, hedef kitlenizi genişletecek, gelişen internet teknolojilerini verimli kullanacak, 45 milyona ulaşan internet kullanıcılarının ana sayfası olan Google da birinci sayfada  olmak. Türkiye’ de 2010 yılında 10 milyar dolara ulaşan ve hızla artan online satışların yapıldığı,  internet dünyasında yerinizi almak istemez misiniz?

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

 

Tanım ve Reklam

Firmalar, ürün ve hizmetlerini tanıtmak için reklam faaliyetlerine bütçelerinden büyük pay ayırmaktadır. Çünkü reklâm yapmak tahmin edeceğiniz üzere pahalı bir yöntemdir. Bir televizyon reklâmlarına bütçe ayırmak, gazetelere büyük boyutlu ilanlar vermek her şirketin bütçesinin kaldırabileceği maliyetler değil. Bu maliyeti göze aldınız ve reklam verdiniz diyelim. Televizyon reklâmı 30 saniye içinde akar gider, hedef kitleniz o reklâmı seyrediyor mu seyretmiyor mu bilemezsiniz. Reklâm verdiğiniz o gazetedeki ilanı okudu mu okumadı mı bilemezsiniz. Kaldı ki bütün Türkiye’deki gazetelerin toplam satışı 2 milyon civarında,  Türkiye’de internete girenlerin sayısı 45 milyon civarında… İnternetin hedef kitleye yönelik reklâmcılık ve pazarlama alanında gücü rakipsizdir.

Televizyon ve gazete reklâmlarında siz hedef kitleye ulaşmak isterken internette müşteri sizi arıyor. Bir müşteri google’da sizin sektörünüzle ilgili kelime aradığı zaman internet sitesi olanlar karşısına çıkıyor. Bu siteleri ziyaret ediyor.  Bu sitelerin ürün ve hizmetleri ile ilgileniyor. Bu sırada sizin bir web siteniz yoksa potansiyel bir müşteriyi kaybettiniz demektir. Çünkü siz reklam yolu ile müşteri ararken internette müşteri sizi arıyor ama bulamıyor.  İnternet siteniz var ama iyi yapılmamış, iyi dizayn edilmemiş, fonksiyonel olmaması günümüzün güncelliğini renkliliğini korumaması.  Müşterinin o firmanın ürün veya hizmetlerine bakış acısını değiştirmesinde de önemli rol oynuyor.  Bu olumsuz durumların hepsi firmanın pazar kaybına yol açmaktadır.

İletişim

Kepez Web Tasarım
Ümraniye/İstanbul
Telefon: 0 (537) 968 61 30